האמת לאמיתה - חשיפת שקריו של ליאור
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

האמת יוצאת לאור - איך ליאור הפליל אותנו, ואיך הוכחתי את חפותנו

Go down

האמת יוצאת לאור - איך ליאור הפליל אותנו, ואיך הוכחתי את חפותנו Empty האמת יוצאת לאור - איך ליאור הפליל אותנו, ואיך הוכחתי את חפותנו

הודעה על ידי ShadowRealm 17.03.15 5:01

אהלן, אני רוני (ShadowRealm), מנהלכם הנאמן לשעבר שפרש מרצונו לא מזמן.
אשתדל לעשות את האשכול הזה קצר ככל האפשר.

חלק א':

אז ככה, לפני כמה ימים היה פה בלאגן מטורף, ובסופו של דבר זה הגיע לכך שליאור מאשים אותי בפריצה למשתמש שלו בפורום.
זה התחיל בכך שליאור כתב בסקייפ שפרצו לו למשתמש ואין לו מושג איך זה קרה, לאחר מכן הוא אמר שהדליפו את תורמים,
ואז מיד נכנסתי לפורום וראיתי מה הולך כאן. אחרי זה הוא האשים את עוז (SylaR) בספאם שהלך כאן בפורום בימים האחרונים, והאשים אותי בפריצה למשתמש שלו. ישר תהיתי על מה לעזאזל ליאור מדבר, הייתי מופתע וניסיתי לעזור ולהרגיע אותו, כי חושבים טוב יותר כשרגועים. אני ועוז ניסינו לעזור לו לשחזר את הפורום. לאחר מכן זה מה שהוא כתב:

האמת יוצאת לאור - איך ליאור הפליל אותנו, ואיך הוכחתי את חפותנו CKbMy69

האמת יוצאת לאור - איך ליאור הפליל אותנו, ואיך הוכחתי את חפותנו NYikbQk

האמת יוצאת לאור - איך ליאור הפליל אותנו, ואיך הוכחתי את חפותנו Ud3pD2Y

עד כאן חלק א'.

חלק ב':

כעת, לאחר שליאור הצליח לשחזר את הסיסמה שלו והצליח להשתלט בחזרה על המשתמש שלו, הוא שחזר את הפורום ודאג למחוק לי ולעוז את המשתמשים שלנו.
לאחר מכן הוא מיהר לפתוח אשכול בו הוא, בכבודו ובעצמו - הבלש ליאור הדגול, שרלוק הולמס של המאה ה-21, הצליח לחשוף את מי שהספים בפורום ופרץ למשתמש שלו.
מעטים אלו שהטילו ספק בכך לצערי. ואלו שכן הטילו ספק - אומר עליהם שהם נבונים, כי הם יודעים שאני הייתי מנהל ותורם, לא היה לי שום אינטרס לפרוץ למשתמש שלו,
ועוז היה מפקח, וגם לו כמוני לא היה שום אינטרס לגרום עוול לפורום.
אבל כמו שהכרתי את ליאור, אינטרסים לא מעניינים אותי. הוא מעוניין בהוכחות בלבד. ה"הוכחה" של ליאור שאני הייתי הפורץ למשתמש שלו, הייתה שלטענתו הוא בדק בפורום התמיכה של האחסון,
ושהוא ביקש מאחד המנהלים בפורום שיבדוק עבורו אם כתובת האייפי שלי וכתובת האייפי של פותח האשכול הזה זהות.
ואכן, לטענתו של ליאור, כתובות האייפי היו זהות! המנהל בדק ומצא כי כתובות האייפי שלנו זהות. איך זה ייתכן? גם לי לא היה מושג.
אני מוכרח ומצטער להודות שגם אני האמנתי להוכחה של ליאור, תהיתי לעצמי איך אני יכול להפריך הוכחה כזאת חותכת שאני אכן הפורץ, אפילו שבתוך תוכי אני יודע שאני לא הפורץ,
וכך גם שאר חברי הפורום בקבוצת הסקייפ ידעו והיו בטוחים שאני לא הפורץ, שכן הם מכירים אותי ויודעים שאין לי אינטרס לפרוץ לפורום.
אז אני מודה, לא הייתה לי הוכחה שתפריך את ההוכחה של ליאור, כי היא באמת נשמעה אמינה. אני בעצמי לא הבנתי איך הפורץ היה כל כך מתוחכם, עד כדי כך שהוא הצליח להתחזות לכתובת האייפי שלי?
פניתי לליאור בסקייפ, והוא חסם אותי, פניתי אליו באתר, ומחקו לי את ההודעות, פניתי אליו בבומרנג בהודעה פרטית - והוא קרא אך לא השיב הודעה.
לא ידעתי מה לעשות, אז התייאשתי.
עד - שקיבלתי הודעה בסקייפ ממאור. מאור אמר לי שהוא רק עכשיו קישר רמיזה שמני "זרק" לו בסקייפ, ולפי הרמיזה הזאת - ליאור לא באמת השווה את כתובת האייפי שלי לשל פותח האשכול הזה,
ושהוא ככל הנראה אפילו לא פנה לאחד מתומכי הפורום של האחסון. מאותו רגע הבנתי שליאור לא באמת הוכיח שום דבר, הוא פשוט שיקר והמציא הכול.
כי הרי כל מה שמנהל יגיד יישמע נכון, נכון? קשה לערער מילה של מנהל. אז בואו, הישארו איתי ותראו איזה קטן ייצא ליאור וכמה בקלות אני הולך לערער את המילה וההוכחה שלו.
ברגע שמאור התותח אמר לי על זה, מיד נרשמתי לפורום תמיכה של האחסון, עשיתי 10 הודעות (זה חובה כדי לשלוח ה"פ), ושלחתי ה"פ לאחד מתומכי הפורום,
ובמקרה הזה בחרתי ספציפית בתומך שענה לפותח האשכול הזה.
כתבתי לו הודעה ובה הסברתי בקצרה מה קרה, על מה כל העניין, ולמה אני צריך את העזרה שלו. אחרי שהסברתי לו מה קרה, ביקשתי ממנו רק דבר אחד -
" I just want you to tell me, if its possible, if my IP adress and this guy's is the same. Only tell me if our IP adresses are the same or not."
"אני רק רוצה שתגיד לי, אם זה אפשרי, האם כתובת האייפי שלו וכתובת האייפי של הבחור הזה זהה. רק תגיד לי היא זהה או לא".

תשובתו, לשמחתי הרבה - לא אחרה להגיע.
צילומי מסך מדברים טוב יותר ממילים:

האמת יוצאת לאור - איך ליאור הפליל אותנו, ואיך הוכחתי את חפותנו MlxBrKI

בצילום המסך הפשוט הזה, ובהודעה הפשוטה שכתבתי, הפרכתי במהירות את המילה וההוכחה החזקה והחותכת של ליאור.
כעת אחרי שהוכחתי את חפותי, אני לא בטוח, אלא אני יודע - ששיקרת גם לגבי עוז. לא היה לך את מי להאשים ומשום מה נראה לך הגיוני להאשים אותנו.
העיקר שמר הבלש ליאור, הידוע בתור שרלוק הולמס של המאה ה-21 יצא "תותח בפתירת התעלומה".

לשני הליאורים - המפקח והמנהל, אתם לא יכולים להתחמק מהאמת. אתם אלה שהולכים לסבול מזה. אתם לא יכולים להתעלם מהאמת.

ShadowRealm
מנהל | Administrator
מנהל | Administrator

מספר הודעות : 7

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה